جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پارکس
 • صفحه نخست
    • اقامت ایتالیا
    • روش های متنوع اقامت ایتالیا مناسب هر بودجه ، سن و سلیقه ای
    • اقامت آلمان
    • راه اندازی شرکت و کار در آلمان، شرایط و سرمایه لازم برای دریافت اقامت
 • خدمات پارکس
 • درباره ما

گروه پارکس (PAREX)

فعال در زمینه اعزام دانشجو و تحصیل
فعال در زمینه اقامت اروپا
فعال در زمینه مقاصد و پکیج های توریستی آسیا برای آژانسهای اروپایی

Parex Service

گروه پارکس توسط جمعی از متخصصان ایتالیایی و ایرانی در میلان ایتالیا تاسیس شد و کلیه فعالیتهای آن با مجوز  دولت ایتالیا و اتحادیه اروپا است. هر کدام از موسسان پارکس بیش از 2 دهه دانش و تجربه خود را در زمینه مهاجرت در این شرکت به اشتراک گذاشته اند. مدیر عامل پارکس آقای همایون زهدی فردی نام آشنا در زمینه مهاجرت ایرانیان به اروپا است و در بخش های مختلف توریسم و مهاجرت تجربه دارد. ایشان کار خود را از سال 1378 در زمینه اعزام دانشجو در تهران با تاسیس موسسه پیام رسان پردیس شروع کرد و در سالهای بعد با راه اندازی شرکتهایی مثل پارین تجارت ، پارین گشت، آرش پرواز و نسیم کوچ کار خود را در حوزه های توریسم و مهاجرت گسترش داد و از سال 1391 یعنی 2012 مرکز فعالیتهای خود را به شهر میلان در ایتالیا منتقل نمود تا بتواند در کنار همکاران اروپایی خود حرفه مهاجرت را با کیفیت و استانداردهای اروپایی و بین المللی گسترش دهد.

آقای دانیلو کیاراپا از دیگر مدیران شرکت پارکس هستند. از تجربیات مهم ایشان قبل از پارکس باید به همکاری در مهمترین و بزرگترین شرکتهای خدماتی ایتالیایی مثل EDEN، TURBANITALIA و GGF GROUP اشاره کرد.

شرکت پارکس پارتنرها و همکاران بسیار معتبری در ایتالیا و کشورهایی مثل آمریکا، کانادا، آلمان و انگلستان دارد. در ایتالیا موسسه وکلای بین المللی PSM و گروه TRUSTFORCE – در کانادا انجمن کانون وکلای بین المللی کانادا نمونه ای از همکاران پارکس هستند.

پارکس

هدف پارکس

هدف ما در پارکس کمک به کسانی است که تصمیم به مهاجرت گرفته اند و میخواهند محل زندگی و کار خود را تغییر دهند، تمام داشته ها و تجربیات خود، خانه و شغل و عزیزانشان را رها میکنند تا با هزاران امید و آرزو بتوانند زندگی و آینده بهتری برای خودشان و خانواده اشان بسازند. این هدف را با نگرانی و استرس و هزاران شک و تردید دنبال میکنند. ما تلاش میکنیم از استرس و نگرانی شما کم کنیم و با تجربیات خودمان بهترین راه مهاجرت را با کمترین ریسک و خطا برای شما فراهم کنیم، شما را در مسیری درست هدایت کنیم و اگر برنامه و اهداف شما ایرادی دارد شما را توجیه کنیم تا بیراهه نروید.

شعار پارکس

همیشه با شما صادق خواهیم بود و هیچ وقت دروغ از ما نخواهید شنید. منافع و مصلحت شما اولین اولویت است، منافع ما آخرین اولویت است. بنابر این فقط کاری را به شما پیشنهاد میدهیم که درست است و برای شما مفید است. ما به هیچ وجه کاری را انجام نمیدهیم که در نهایت صلاح شما نیست و  نتیجه مبهمی دارد اگر شما از ما بخواهید و حتی به ما پول زیادی بدهید.